Spojte sa s nami

firmy

Mihails Safro, generálny riaditeľ xpate: „Pri náraste cezhraničného elektronického obchodu sme do nášho tímu pridali 35 vývojárov“

ZDIEĽAM:

uverejnené

on

Vaše prihlásenie používame na poskytovanie obsahu spôsobmi, s ktorými ste súhlasili, a na zlepšenie porozumenia vám. Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Noví náboroví pracovníci prinášajú rozsiahle odborné znalosti vývojárov z oblasti elektronického obchodu a cloudovej infraštruktúry do xpate pri vytváraní bankových a dátových riešení pre klientov

Londýn, Spojené kráľovstvo. 13. mája 2022: xpate, rýchlo rastúci poskytovateľ zjednodušených cezhraničných platobných riešení, oznámil výrazné rozšírenie svojho vývojárskeho tímu o 35 nových členov tímu, aby urýchlil budovanie služieb zameraných na zvýšenie flexibility a spracovania údajov pre obchodníkov a nadobúdateľov. 

Nové stretnutia s rozsiahlymi skúsenosťami s poprednými platformami elektronického obchodu AliExpress a tvorcom podnikovej cloudovej infraštruktúry Mirantis prinesú do xpate bezkonkurenčnú úroveň technickej agilnosti a silné stránky dizajnu zameraného na používateľa. 

Rastové plány spoločnosti zamerané na pomoc zákazníkom pri optimalizácii platobných tokov a znižovaní prevádzkového rizika sa za posledných 12 mesiacov naplnili. Najnovšia vlna náboru vývojárov zvýšila počet zamestnancov xpate na 135, z iba troch zamestnancov pri založení firmy v roku 2018.

Dynamiku xpate podporilo spustenie prelomových služieb, akými sú jej akvizičná platforma Links a jej Core Banking Solution (CBS), ktoré urýchľuje a zefektívňuje integráciu s rôznymi akvizičnými systémami, aby klienti mali prístup k spracovaniu údajov v reálnom čase. 

Podporou týchto služieb je vývoj vlastného dátového skladu od spoločnosti xpate, ktorý spoločnosti umožňuje zhromažďovať a ukladať údaje na centralizovanom mieste, aby klientom generovala hĺbkovú analýzu a možnosti vykazovania. Medzi vylepšené možnosti služieb patrí možnosť ponúkať podnikom automatické odsúhlasenie transakcií tretích strán, interný systém monitorovania a hlásenia incidentov a prispôsobiteľnú platobnú stránku pre obchodníkov xpate.

Mihails Safro, generálny riaditeľ spoločnosti xpate, hovorí: „Posledné tri roky boli ako víchrica, čo sa týka úspechu ponuky našich produktov a rastu nášho tímu – konkrétne vývojárov.

Reklama

„Od založenia xpate sme neúnavne pracovali na vybudovaní spoločnosti, ktorá kombinuje technickú vynaliezavosť so zjednodušeným užívateľským zážitkom, aby sme umožnili obchodníkom využiť všetky príležitosti v cezhraničnom elektronickom obchode. Naši ľudia sú srdcom našej kultúry, a preto sme zostavili rôznorodý tím talentovaných jednotlivcov, ktorí nielen chápu dôležitosť tohto étosu, ale ponúkajú aj bezkonkurenčné odborné znalosti a skúsenosti vo finančnom sektore.“

Tieto najnovšie prírastky do tímu spoločnosti nasledujú po tom, ako spoločnosť xpate v roku 2021 dosiahla štatút hlavného člena Mastercard – významné strategické partnerstvo, ktoré spoločnosti xpate umožnilo ponúkať inovatívne riešenia novým klientom, posilniť svoje portfólio akvizícií obchodníkov a využívať rozšírený sortiment produktov a služieb. posilniť ponuku trhu.

Zdieľaj tento článok:

EU Reporter publikuje články z rôznych externých zdrojov, ktoré vyjadrujú širokú škálu názorov. Stanoviská zaujaté v týchto článkoch nemusia byť nevyhnutne stanoviská EU Reporter.

Trendy